Casa Inteira, Recanto Na Floresta
| Wifi Wi-Fi | Ingyenes parkolás Ingyenes parkoló | Légkondicionálás |
| Háziállat nem engedélyezett |
A kertre néző 3 hálószobás Casa Inteira, Recanto Na Floresta Rio Branco 2 km-re található az olyan oktatási célpontoktól, mint az UFAC University Acervos Museum. A 4 fürdőszobás villa legfeljebb 3 vendéget fogad, és privát parkolót biztosít számukra.
A Rio Branco Horto Florestal 4 km-re, míg a Mercado do Bosque egy 15 perces autóútra van a Rio Branco városi villától.
A Rio Branco városi ingatlan magába foglal egy teljesen felszerelt konyhát kávé/tea készítővel, hűtővel és sütővel. A Casa Inteira, Recanto Na Floresta autóval 15 perc alatt elérhető a Rio Branco International repülőtérről.
- Helyi látnivalók
- Instituto SENAI de Tecnologia Madeira e Moveis 'Carlos Takashi Sasai'2 km
- Faculdade da Amazonia Ocidental3,4 km
- Deus e Amor4,3 km
- Sao Francisco4,3 km
- Uniao Educacional do Norte4,2 km
- Igreja Adventista do Setimo Dia4,1 km
- UFAC University Acervos Museum2,8 km
- Parque do Tucuma2,3 km
- Repülőterek
- Rio Branco International12 km
Hotel felszereltsége
Áttekintés
- Wi-Fi
- Ingyenes parkoló
- Háziállat nem engedélyezett
Étkezés és italfogyasztás
- Kültéri étkezősarok
Tevékenységek és relaxáció
- Kert
- Grillezési lehetőség
Szoba felszereltsége
- Légkondicionálás
- Ülősarok
- Tea és kávéfőző
- Étkezőasztal
- Mosógép
- LCD TV
Fontos megjegyzés
Gyakran Ismételt Kérdések
- ❓
A Casa Inteira, Recanto Na Floresta milyen messze van a Rio Branco International repülőtértől?
A Rio Branco International repülőtér és a Casa Inteira, Recanto Na Floresta között 5 km távolság van. - ❓
A Casa Inteira, Recanto Na Floresta biztosít internet-hozzáférést?
Igen, a Casa Inteira, Recanto Na Floresta Wi-Fi-t biztosít az egész ingatlanban. - ❓
Hány vendéget tud fogadni a Casa Inteira, Recanto Na Floresta?
A Casa Inteira, Recanto Na Floresta kapacitása 3 főig terjed. - ❓
A villa konyhával berendezett?
A villa felszereltségéhez tartozik egy teljesen felszerelt konyha. - ❓
Mely látnivalókat érdemes meglátogatni, amíg a Casa Inteira, Recanto Na Floresta vendégei vagyunk?
Rio Branco nevezetességei közé tartozik a Parque do Tucuma és a Rio Branco Horto Florestal, amelyek 2 km-re, illetve 4 km-re találhatók a Casa Inteira, Recanto Na Floresta területétől. Ezenkívül a Mercado do Bosque (6 km) szintén ajánlott a látogatásra. - ❓
Van kert a Casa Inteira, Recanto Na Floresta területén?
A Casa Inteira, Recanto Na Floresta gyönyörű kerttel büszkélkedhet, ahol a látogatók élvezhetik az erkélyt.